مرغ بجنورد تحت پوشش تامین اجتماعی مستمری بگیر

مرغ: بجنورد تحت پوشش تامین اجتماعی مستمری بگیر بیمه شده شیروان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مسئولان توضیح دهند آیا کسی که سالم بازداشت می‌شود جنازه او را تحویل خانواده‌اش می‌دهند / محمود صادقی

رییس فراکسیون براق سازی مجلس در تذکری با انتقاد از پخش مستندی در مورد سید امامی در صدا و سیما، اظهارداشت: بعضی از کدهایی که در برنامه اخیر صدا و سیما وجود دارد

مسئولان توضیح دهند آیا کسی که سالم بازداشت می‌شود جنازه او را تحویل خانواده‌اش می‌دهند / محمود صادقی

محمود صادقی: مسئولان توضیح دهند آیا کسی که سالم بازداشت می شود جنازه او را تحویل خانواده اش می دهند

عبارات مهم : زندان

رییس فراکسیون براق سازی مجلس در تذکری با انتقاد از پخش مستندی در مورد سید امامی در صدا و سیما، اظهارداشت: بعضی از کدهایی که در برنامه اخیر صدا و سیما وجود دارد به شدت این عنوان را مسئله برانگیز می کند که صدا و سیما عنوان محیط زیست و بازداشت شدگان زیست محیطی را به بحران های اقلیمی و خشکسالی ها ارتباط می دهد. اتفاقا اگر چنین شبهه ای باشد شبهه زیاد در مورد کسانی است که به مناطق حفاظت شده است محیط زیست تعرض می کنند.

محمود صادقی درجلسه علنی امروز در تذکری با انتقاد از فساد، گفت: ابتدا یک عنوان را یادآور می شوم معمولا با استناد به اصل 110 قانون اساسی، قواعد عام حقوقی را استثنا می کنیم و دستگاه های زیرمجموعه و وابسته به رهبری را از شمول قوانین خارج می کنیم. باید تمامی اصول قانون اساسی را مد نظر قرار دهیم از جمله اصل 107، 19، 20 ، بند 6 و 9 اصل سوم، اصل 107 در سطر آخر مقرر شده است که رهبر در برابر قوانین با سایر افراد کشور مساوی هست، رهبر معظم انقلاب اخیرا فساد را به اژدهای هفت سر افسانه ها تشبیه کرده که هر سرش را که بزنید با سرهای دیگر حمله می کند.

مسئولان توضیح دهند آیا کسی که سالم بازداشت می‌شود جنازه او را تحویل خانواده‌اش می‌دهند / محمود صادقی

به گزارش خبرنگار اعتمادآنلاین، وی تاکید کرد: به نظر می رسد خارج ساختن بخشی از دستگاه ها و ایجاد تبعیض، خارج ساختن آنها از شمول قوانین یکی از عوامل فساد است.

این نماینده پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به فوت بعضی بازداشت شدگان در زندان ها و بازداشتگاه ها، تصریح کرد: به وزرای دادگستری، اطلاعات و کشور در خصوص اصول 35، 37 و 38 قانون اساسی تذکر می دهم، اخیرا ظرف مدت کوتاهی چند نفر از بازداشت شدگان در زندان ها و بازداشتگاه ها به دلایل نامعلوم فوت کردند مقامات قضایی یک بار هم که شده است به جای توجیه بی مبالاتی ضابطان و زندان بانان به وظیفه مقرر در اصل 156 قانون اساسی عمل کنند و از حقوق فردی و اجتماعی و آزادی مشروع شهروندان دفاع کنند.

رییس فراکسیون براق سازی مجلس در تذکری با انتقاد از پخش مستندی در مورد سید امامی در صدا و سیما، اظهارداشت: بعضی از کدهایی که در برنامه اخیر صدا و سیما وجود دارد

صادقی خاطرنشان کرد: باید توضیح داده شود که آیا کسی که سالم بازداشت می شود جنازه او را تحویل خانواده اش می دهند. همچنین به صدا و سیما تذکر می دهم که به جای نقض حریم شخصی شهروندان و ایراد اتهام و نقض اصول متفاوت قانون اساسی از جمله اصل 22 قانون اساسی یک بار هم که شده است از حقوق حقه مردم دفاع کنند.

وی با انتقاد از مستندی در مورد سید امامی که اخیرا در صدا وسیما پخش شده، اظهار داشت: بعضی از کدهایی که در برنامه اخیر صدا و سیما وجود دارد به شدت این عنوان را مسئله برانگیز می کند که صدا و سیما عنوان محیط زیست و بازداشت شدگان زیست محیطی را به بحران های اقلیمی و خشکسالی ها ارتباط می دهد. اتفاقا اگر چنین شبهه ای باشد شبهه زیاد در مورد کسانی است که به مناطق حفاظت شده است محیط زیست تعرض می کنند.

واژه های کلیدی: زندان | قانون | انتقاد | قوانین | بازداشت | قانون اساسی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog