مرغ بجنورد تحت پوشش تامین اجتماعی مستمری بگیر

مرغ: بجنورد تحت پوشش تامین اجتماعی مستمری بگیر بیمه شده شیروان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حمله شدید کی‌روش به کفاشیان

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ادعا دارد در هفت سال گذشته در مورد یک تیم خاص و یک مربی صحبتی نکرده است.

حمله شدید کی‌روش به کفاشیان

حمله شدید کی روش به کفاشیان

عبارات مهم : برنامه

درباره برنامه ریزی لیگ قهرمانان باید از جنتلمن ایرانی AFC سؤال کنید!

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ادعا دارد در هفت سال گذشته در مورد یک تیم خاص و یک مربی صحبتی نکرده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش در حاشیه تمرین امروز (سه شنبه) تیم ملی راجع به اینکه تیم ملی با چهار بازیکن تمریناتش را شروع کرده هست، گفت: در درجه اول باید بگویم در هفت سال گذشته تلاش کردم راجع به یک تیم خاص یا یک مربی صحبت نکنم و این عنوان را زیر پا نگذارم. البته در زندگی یک عنوان بسیار مهم است که من آن را یاد گرفته ام و آن این است که در زندگی نسبت به مسائلی که دیگر تفاوتی ایجاد نمی کند تلاش می کنم که بی تفاوت باشم و همچنین تلاش کنم راجع به مسائلی که در کنترل من نیست بی تفاوت عمل کنم. البته پیش وجدانم راحت هستم، چون قبلاً به این پرسشها پیگیری کرده ام.

حمله شدید کی‌روش به کفاشیان

وی ادامه داد: هنگامی که سؤال می کنید آیا از این وضع رضایت وجود دارد یا خیر می خواهم این مسئله را عنوان کنم که نباید فراموش کنیم سلامتی مهمترین مسئله است و تنها چیزی که در حال حاضر من را به فکر می برد سلامتی دوست عزیزم سرالکس فرگوسن است که امیدوارم خیلی سریع به بهبودی برسد. باید روح جنگیدن ایشان و حمایتی که خانواده اش از او داشته اند را واقعاً تحسین کنیم. البته امروز خبرهایی داریم که نشان می دهد حال ایشان بهتر است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین خاطر نشان کرد: زمانی که راجع به آماده سازی تیم ملی در مسیر جام جهانی صحبت می کنیم نمی شود راجع به کلوب ها یا مربیان متفاوت حرف بزنیم، چون من در هفت سال گذشته هیچ وقت این کار را نکرده ام. در این مدت هیچ وقت در مورد عملکرد مربیان باشگاهی حرف نزده ام. در مکتبی که آموزش دیده ام هیچ وقت این کار را یاد نگرفته ام. فقط راجع به وظایف و آمادگی خودم حرف می زنم که آن هم مربوط می شود به آماده سازی تیم ملی جهت حضور در جام جهانی.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ادعا دارد در هفت سال گذشته در مورد یک تیم خاص و یک مربی صحبتی نکرده است.

وی با انتقاد از مسئولان فوتبال و ورزش کشور تصریح کرد: در این شرایط هیچ تفاوت و هیچ سؤالی جهت مسئولان فوتبال و یا ورزش ایجاد نمی شود. آن وقت آیا باید من را تحت تأثیر بگذارد؟! با کمال احترام و خضوع هر لحظه گفته ام و بار دیگر هم تکرار می کنم که بازیکنان شاغل در فوتبال کشور نیاز به آمادگی خاصی دارند تا آماده حضور در جام جهانی باشند. این نظر خاضعانه من هست. مدیران فدارسیون، مسئولان لیگ و ورزش کشور با نظر من ولی موافق نیستند. من هم دیگر باید این عنوان را پذیرا باشم، هر چند که موافق آن نیستم. البته نمی دانم که در این اوضاع باید گریه کنم یا لبخند بزنم.

کی روش در ادامه اظهار داشت: همان طور که می دانید صحبتی که در طول یک سال گذشته انجام شده است هر لحظه این بوده است که اولویت اول فوتبال کشور عزیزمان ایران حضور قدرتمندانه تیم ملی در جام جهانی هست. درست است؟ شما (خبرنگاران) این حرف ها را شنیده اید؟ مردها بیایید با واقعیات روبه رو شوید. مسابقه های لیگ تعطیل شد تا تیم ملی بتواند برنامه آماده سازی داشته باشد. درست است؟ موافق این نظر که هستید؟ فکر نمی کنم لیگ در تاریخ 7 اردیبهشت (27 آوریل) جهت تیم ملی تعطیل شد بلکه فقط جهت کلوب هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند، این اتفاق افتاد تا آنها جهت این بازی ها تمرکز داشته باشند. بعد در واقع لیگ جهت تیم ملی تعطیل نشد. این یک حقیقتی است که با آن روبه رو هستیم. متأسفانه AFC با درخواست من و فدراسیون فوتبال موافقت نکرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین بیان کرد: اگر قرار بود این شرایط به وجود بیاید بعد بهتر بود لیگ را تا 20 می ادامه می دادیم و بازی ها را به صورت فشرده برگزار نمی کردیم. ما با یک واقعیت مواجه هستیم. شخصاً موافق این امر نیستم، ولی متأسفانه با شرایط بسیار دشواری مواجه هستیم. شرایط به وجود آمده به شکلی نیست که مربیان یا کلوب ها در آن تصمیم گیرنده باشند بلکه تصمیم گرفته شد لیگ هفتم اردیبهشت تمام شود و کلوب هایی که در لیگ قهرمانان آسیا هستند تمرکزشان روی بازی های یک هشتم نهایی باشد و برنامه ای جهت تیم ملی نبود، بلکه جهت کلوب ها بود.

حمله شدید کی‌روش به کفاشیان

وی در ارتباط با اینکه آیا او بعد از جام جهانی در تیم ملی خواهند ماند یا نه گفت: این قضیه اصلاً ربطی به عنوان فعلی ما ندارد!

کی روش در پاسخ به پرسش خبرنگار دیگری راجع به اینکه آیا فدراسیون برنامه های تیم ملی را آن طور که او علاقه داشت اجرا کرد و حمایت مورد نیاز از برنامه هایش انجام شد یا نه و اینکه آیا تیم ملی می تواند در جام جهانی خواسته های هواداران را برآورده کند یا خیر، خاطر نشان کرد: شما جهت اینکه به یک دستاورد بزرگ رسیده و عملکردی فوق العاده داشته باشید نیاز به آماده سازی فوق العاده دارید. گاهاً خدا یک کادو به شما می دهد، ولی ما نباید فقط امیدوار به این باشیم کادویی از طرف خدا به ما برسد. در نتیجه ما باید خیلی واقع گرایانه و منطقی به قضیه نگاه کنیم. من یک مثالی می زنم؛ کرانچار در مقطعی گفت کارلوس کی روش جهت آماده سازی تیم ملی وقت کافی دارد، آیا که لیگ هفتم اردیبهشت تمام می شود، ولی الان در آن مقطع هستیم و این اتفاق رخ نداده است و این یعنی اینکه اظهارنظر او درست نبود. من با 37 سال تجربه در مربیگری و چهار دوره حضور در جام جهانی حتماً دانش و اطلاعات کافی ندارم! ولی اعتقاد من این است بازیکنانی که در لیگ های آفریقا و آسیا بازی می کنند نیاز به آماده سازی سطح بالاتری دارند ولی احتمالاً من اشتباه می کنم!

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ادعا دارد در هفت سال گذشته در مورد یک تیم خاص و یک مربی صحبتی نکرده است.

سرمربی تیم ملی با انتقاد دوباره از برنامه ریزی مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا خاطر نشان کرد: مسبب این اتفاقات AFC است که آنجا این برنامه ریزی ها انجام شده است و باعث لطمه زدن به تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا می شود. این سؤال را باید با AFC مطرح کرد. شما یک شخص جنتلمن دارید که نایب مدیر AFC هست. باید از او سؤال کنید که آیا بازی های مرحله یک هشتم در این وقت برگزار می شود. احتمالاً این درست است که AFC تفکراتی دارد که بازیکنان ایران، عربستان و دیگر تیم های آسیایی به همان قدر وقت جهت آماده سازی نیاز دارند که بازیکنان تیم های پرتغال و اسپانیا نیاز دارند، بازیکنانی که در تیم های بارسلونا، رئال، منچستر و دیگر تیم های بزرگ بازی می کنند، ولی بازیکنان ما برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بازی می کنند و با این حال به همان وقت جهت آماده سازی نیاز دارند.

وی خاطر نشان کرد: در فیفادی قبلی چهار تیم آسیایی حاضر در جام جهانی 10 بازی دوستانه انجام دادند که فقط کشور عزیزمان ایران نتیجه خوبی گرفت، ولی هنوز AFC روی همان عنوان پافشاری دارد. با این حالت شما از من پرسش می کنید که آیا خوشحال هستم؟ آیا باید خوشحال باشم؟ البته خیلی خوشحالم. آیا مقصر این پرسشها من بوده ام؟ من فقط زمانی که اشتباه می کنم خوشحال نیستم. وظیفه من خدمت به تیم ملی و هواداران هست. اگر یک بار اشتباه کنم شب نمی توانم بخوابم ولی این پرسشها دیگر وظیفه من نیست و الان من بسیار خوشحالم. اشتهایم سر جای خودش است و از لحاظ سلامتی هم خدا را شکر خوب هستم. مزاح و شوخ طبعی من نیز از گذشته زیاد شده است است.

حمله شدید کی‌روش به کفاشیان

کی روش افزود: فقط از این ناراحت می شوم که از من استفاده می کنند که برنامه مدون جهت جام جهانی تهیه کنم. بنده این کار را انجام می دهم ولی بقیه می آیند و از آن استفاده می کنند و برنامه جهت آنها می شود. اگر یکماه کار کنید و بعد حقوق شما را به شخص دیگری بدهند از این عنوان رضایت دارید؟ این احساسی است که الان من دارم.

سرمربی تیم ملی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه جهانبخش موفق شده است به آقای گلی لیگ هلند دست پیدا کند توضیح داد: در 4 سال گذشته پیشرفت بسیار خوبی داشته ایم. جام جهانی یک تورنمنت و یک مسابقه های سطح بالایی هست. با کمال احترام تاکید کرده ام که همواره 99 درصد افرادی که اینجا صحبت می کنند هیچ کدامشان برابر اسپانیا بازی نکرده اند و تجربه ندارند. من پرتغال، منچستر و رئال را تمرین داده ام سرعت بازی آنها با سرعت لیگ داخلی متفاوت است.

وی خاطر نشان کرد: شما هنگامی که بازی های رئال و اسپانیا را از تلویزیون می بینید تصور می کنید که سرعت بازی همان چیزی است که در تلویزیون می بینید ولی باید این را در فاصله 100 متری مشاهده کرد. متاسفانه در تلویزیون اوضاع متفاوت هست. حتی پسرم می تواند در کامپیوتر برابر اسپانیا به پیروزی برسد البته خودم دیروز باخته ام.(با خنده)

کی روش در تصویر العمل به این پرسش استقلال زمانی که در بازی آسیاییش امید ابراهیمی و روزبه چشمی را به علت محرومیت در اختیار نداشت این دو بازیکن را در اختیار تیم ملی گذاشت ولی سید جلال حسینی با نظر برانکو با وجود اینکه محروم بود به امارات سفر کرد و در اردوی تیم ملی حاضر نشد گفت: این پرسش ها را باید از مدیر فدراسیون بپرسید. دیگر نمی خواهم درگیر پرسشها مسئله ساز با کلوب ها و مربیان شوم و نمی خواهم جزو این بحث ها باشم. تکرار می کنم که این شرایط، شرایط دشواری جهت همه است هیچ کس در فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت کلوب ها دلسوزتر از من نبود دو سال پیش تقویم بازی ها را نگاه کردم و تلاش کردم که در AFC از منافع کلوب ها دفاع کنم هیچ کس زیاد از من این کار را نکرد.

سرمربی تیم ملی با تاکید دوباره بر اینکه مسبب این پرسشها AFC است یادآور شد: علت آن این است که ما تحت چتر دیکتاتوری مسئولین AFC هستیم. الان منافع فوتبال در کار نیست آیا که اگر اینطور بود نباید مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا در این وقت برگزار می شد. البته اگر من مربی استقلال بودم فکر می کنید چه کاری انجام می دادم. مطمئنا وظیفه ام این است که از کلوب خودم دفاع کنم. من هم مربی پرتغال بوده ام و هم منچستر. زمانی که در تیم ملی پرتغال بودم از منافع ملی و زمانی که در منچستر بودم از منافع باشگاهی حمایت می کردم ولی چیزی که ما می خواهیم این است که بازیکنانمان در یک فرم خوب باشند. مقصر AFC است که از منافع 5 تیم افزایش کننده به جام جهانی دفاع نکرده است.

واژه های کلیدی: برنامه | فوتبال | قهرمانان | جام جهانی | جام جهانی | برنامه ریزی | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog