مرغ بجنورد تحت پوشش تامین اجتماعی مستمری بگیر

مرغ: بجنورد تحت پوشش تامین اجتماعی مستمری بگیر بیمه شده شیروان

گت بلاگز بوشهر کشف محموله بزرگ قاچاق مواد نیروزا در بندر دیر

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف محموله بزرگ قاچاق مواد نیروزا در بندر دیر خبر داد و گفت: ۴۰۰ کیلوگرم پودر و ۱۵۰ هزار بسته قرص کشف شد.

کشف محموله بزرگ قاچاق مواد نیروزا در بندر دیر

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، سردار حیدر عباس زاده پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی زیاد کردن وقوع دزدی قطعات و وسایل داخل ماشین طی هفته گذشته و شکایت تعدادی از شهروندان بوشهری، بررسی این عنوان در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی با اشاره به انجام کارها اطلاعاتی و عملیاتی بیان کرد: با تلاش های صورت گرفته سارق شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مرکز پلیس انتقال یافته شد و در بازجویی های اولیه پلیس به ۱۸ فقره دزدی قطعات و وسایل داخل ماشین اعتراف کرد.

عبارات مهم : بوشهر

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه متهم اموال سرقتی را به یک نفر مال خر در دشتستان فروخته هست، ادامه داد: مقداری از اموال مسروقه در حودروی متهم کشف شد. متهم روانه زندان شده است و تلاش جهت دستگیری مالخر ادامه دارد.
وی همچنین از کشف یک محموله بزرگ قاچاق قرص و پودر نیروزا به ارزش ۱۵ میلیارد ریال در بندر دیر خبر داد و اضافه کرد: چند تیم خاص با محوریت پلیس آگاهی و سایر یگان های انتظامی تحقیقات خود در این پرونده انجام دادند.
عباس زاده افزود: با تحقیقات میدانی مشخص شد، دو نفر از اعضای یک باند، حجم قابل توجهی پودر و قرص نیرو زا را از مسیر دریا وارد شهرستان دیر کرده و با دپو در دو منزل مسکونی قصد دارند در وقت مناسب با استفاده از خودروهای سواری تندرو (شوتی) به سایر نقاط استان و کشور انتقال یافته کنند.
وی اضافه کرد: بعد از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات هماهنگ و منسجم با همکاری پلیس های آگاهی، امنیت عمومی، مبارزه با موادمخدر و کلانتری در بازرسی از مخفی گاه متهمان، کالاهای قاچاق دپو شده است کشف شد.
فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه اقلام کشف شده است مشمول بر ۴۰۰ کیلوگرم انواع پودر و ۱۵۰ هزار بسته قرص بدنسازی بوده بیان کرد: طبق نظر کارشناس مربوطه ۱۵ میلیارد ریال ارزش این محموله بوده که به همین جهت دو متهم دستگیر و در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته اند.
انتهای خبر /پ

واژه های کلیدی: بوشهر | انتقال | انتظامی | پلیس آگاهی | فرمانده انتظامی استان | قاچاق | مواد نیروزا | سارق

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog