مرغ بجنورد تحت پوشش تامین اجتماعی مستمری بگیر

مرغ: بجنورد تحت پوشش تامین اجتماعی مستمری بگیر بیمه شده شیروان

گت بلاگز فرهنگی هنری برنامه صبحگاهی ویترین هر شبکه است

نصیری گفت: تازه‌ترین فعالیت من در عرصه اجرا، برنامه صبحگاهی «با صبح» با محوریت ایجاد نشاط و انگیزه جهت شروع یک روز تازه هست.

برنامه صبحگاهی ویترین هر شبکه است

مبینا نصیری مجری تلویزیون، در مورد تازه ترین فعالیت خود در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ گفت: تازه ترین فعالیت من در عرصه اجرا، برنامه صبحگاهی «با صبح» با محوریت ایجاد نشاط و انگیزه جهت شروع یک روز تازه هست.
وی ادامه داد: به نظر من، برنامه صبحگاهی ویترین هر شبکه و بسیار مهم هست.

عبارات مهم : فعالیت
نصیری با اشاره به همکاری خود با گروه «با صبح»، اظهار داشت: همکاری من با کارگردان برنامه «با صبح» جهت نخستین بار بوده ولی از قبل جناب فریدزاده را می شناختم و از همکاری با این گروه خیلی خوشحالم.

مجری «سیمای خانواده» در پاسخ به اینکه نظر شما راجع «با صبح» چیست، بیان کرد: به نظرم، «با صبح» برنامه خوبی بوده و به قشر خبرنگاران توجه خاص ای دارد. همچنین بااهمیت ترین عناوین خبری را در برنامه به تصویر می کشد. علی الخصوص در حال حاضر به دوره انتخابات ریاست جمهوری نزدیک هستیم و زیاد به سواد رسانه ای در این زمینه می پردازیم.
وی افزود: نشانه مهم ما در برنامه «با صبح» گسترش اطلاعات عمومی جامعه در زمینه های متفاوت هست.
مجری «سیمای خانواده» در آخر در مورد بروزترین فعالیت خود خاطرنشان کرد: علاوه بر «با صبح»، برنامه «خانه مهر» که با محوریت آموزش مهارت های زندگی جهت خانواده ها بوده را در شبکه جام جم اجرا می کنم.
گفتنی هست؛ برنامه «با صبح» به تهیه کنندگی جعفر فریدزاده هر روز ساعت 8:30 دقیقه صبح از شبکه دو و برنامه «خانه مهر» به تهیه کنندگی حسن صد خسروی از دوشنبه الی جمعه ساعت 19:30 از شبکه جام جم پخش می شود.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: فعالیت | همکاری | برنامه | ویترین | خانواده | خانواده | تلویزیون | مجری تلویزیون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog